Proje Taşımacılığı

Proje Taşımacılığı

Proje taşımacılığı genel anlamda, standart yük sınıfına giren yüklerin dışında kalan şeylerin, bir yerden başka bir yere taşınması için kullanılan hizmettir. Proje taşımacılığının en önemli unsuru, zamandır. Standart dışı yüklerin, belirlenen tarih ve saatte, istenen lokasyona ulaştırılması sağlanır. Proje taşımacılığına konu olan ürünlerin, belirlenen tarihlerde istenilen yerlere ulaştırılamaması, büyük sorunlara yol açabilir. Bu yüzden de daha titiz ve dikkatli bir taşıma süreci yönetilir.

Proje Taşımacılığında Taşınan Yükler

Proje taşımacılığına konu olan pek çok yük vardır. Bunlar gerçekten önemli ve zamanında teslim edilmesi gereken, teslimi sırasında uzman ekiplerin görev alması gerekir. Proje taşımacılığı hizmeti kapsamında pek çok ürün taşınmaktadır. Bunlar:

 • Enerji santralleri, fabrika ve boru hatları
 • Gaz ve buhar türbinleri
 • Tanklar ve basınç araçları
 • Kondansatör, transformatör ve ısı kazanları
 • Raylı sistem projeleri
 • Kurutucu ve baca fırınları

Proje taşımacılığına konu olan yükler, dikkat ve özen isteyen ve en önemlisi de uzman bir kadroyla taşınması gereken ürünlerdir. Proje taşımacılığı yapan firmalar arasından bu yüzden doğru seçim yapılması gerekir.

Proje Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Proje yük taşımacılığı yapılırken birçok konuya dikkat edilmesi gerekir. Proje taşımacılığına konu olan ürünlerde çeşitli kısıtlamalar söz konusudur. Bunların en önemlisi de zamanlama ve bütçe değişimleridir. Bu taşımacılık türü uygulanırken, güzergâh konusuna çok dikkat edilmesi ve güzergahın doğru belirlenmesi gerekir. Bu amaçla proje taşımacılığı yapılırken sırasıyla yapılması gereken işlemler:

 • Planlama çalışmalarının yapılması
 • Maliyet araştırma yapılması ve analiz
 • Operasyonel uygunluk
 • Yasal uygunluğun belirlenmesi
 • Denetim ve bilgilendirme

Proje taşımacılığı yapılırken, tüm bu süreçle sırasıyla ve eksiksiz bir şekilde yapılmalıdır. Proje taşımacılığı konusunda yetkili bir kurum olarak bizler en iyi desteği sunuyor ve en iyi şekilde yardımcı oluyoruz.

Proje Taşımacılığı Fiyatları

Proje taşımacılığı fiyatları birçok unsur göz önünde bulundurularak belirlenir. Öncelikle bu taşımacılık hizmetine konu olan ürün ve hizmet önemli bir etkendir. Fiyatlandırmalar ve hizmet detayı hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve merak ettiğiniz tüm sorunların cevabına ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz, sizlere bu konuda destek olacaktır.

Sky Logistics

Havayolu taşımacılığı fiyatları ve hizmete dair daha fazla bilgi almak istediğinizde iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Büyük yük gemileri ile istediğiniz miktarda yükün taşınmasına olanak tanıyoruz.

Havayolu taşımacılığının en önemli avantajı kuşkusuz daha hızlı bir seçenek olmasıdır.

Kara yolu Taşımacılığı hizmetinde tek seferde çok yüksek yüklerdeki ürünler taşınabilir.

Trenler yapıları gereği yüksek ağırlıktaki yükleri kolayca taşıyabilme özelliğine sahiptir.

Bir yükün üzerinde herhangi bir değişiklik veya işlem yapılmadan taşınmasıdır.

Bu taşımacılık türünde, müşteriden alınan kargolar, istenilen adreslere elden ulaştırılır.

Whatsapp